Dlaczego my?

Wybierając Computer Service Center Florek Spółka Jawna, wybierają Państwo jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, a przede wszystkim doświadczony zespół, który pomoże Państwu rozwiązać wszystkie problemy.

Nasza Firma istnieje na rynku od 1991 roku. Od samego początku jej działalność nakierowana jest na rozwój i jakość. Dzięki temu ciągle poszerzamy naszą ofertę oraz zasięg świadczonych usług, działając tak aby jak najlepiej dostosowywać się do indywidualnych potrzeb klientów. Zdobyte przez ten czas doświadczenie umożliwia nam dziś świadczenie szerokiego wachlarza profesjonalnych usług informatycznych.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych specjalistów, którzy w szybki sposób potrafią rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy.

Zapewniamy przyjazną komunikację, dzięki której Klient będzie świadom podejmowanych działań, przez co współpraca z nami będzie przebiegać bezproblemowo.

Wiemy jak dla współczesnych przedsiębiorstw ważna jest możliwość pracy bez przerw i ile mogą wynosić straty związane z przestojami. Dlatego reagujemy szybko, by zminimalizować okres zastoju lub ograniczonej wydajności.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszych usług.